Královny popu

Klient

Termín

Oblast

Portfolio služeb

Web

POPIS PROJEKTU

Královny popu jsou moje srdeční záležitost a od roku 2000 mě ta vášeň ještě neopustila. Inspirací mi byl cyklus koncertů Divas Live, který jsem několikrát osobně ve světě navštívil a dokonce se postupem času i seznámil s tvůrčím týmem. Show slavných zpěvaček přitahuje pozornost médií i veřejnosti rok co rok a je neuvěřitelné, že ještě po 12 letech existence jsme dokázali vyhrát prime time.

Kromě shánění peněz je čím dál těžší dát dohromady exkluzívní sestavu - ne snad proto, že by se některé divy nemohly setkat na jednom jevišti, i když, připouštím, i to hrálo párkrát roli, ale z důvodu malého trhu zde prostě nemáme dostatek nových tváří. Na dosavadní obsazení jsem pyšný, i na fakt, že jsem udržel podmínku živého vystoupení s orchestrem, třebaže si kolegové producenti klepali na čelo, proč dělám tak nákladný program, když by to half nebo úplný playback zlevnil.

Na 12. ročnících Královen popu živě vystoupili, mnozí i opakovaně,: Hana Hegerová, Aneta Langerová, Marie Rottrová, Věra Špinarová, Karel Gott, Marta Kubišová, Vojtěch Dyk, Jiří Suchý, Eva Pilarová, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Chinaski, Iveta Bartošová, Petr Muk, Lenka Filipová, Petra Janů, Bára Basiková, Leona Machálková, Celeste Buckingham, Ondřej Ruml, Ilona Csáková, Petr Hapka, Štefan Margita, Michael Horáček, Petr Malásek, Monika Absolonová, Jana Kirschner, Helena Zeťová, Pavel Vítek, Jitka Zelenková, Pepa Vojtek, Dasha, Debbi, Adam Mišík, Václav Noid Bárta a mnozí další.